Jaanus Rooba Direktor jaanus.rooba@raad.tartu.ee
Taimi Lorvi Sekretär taimi.lorvi@raad.tartu.ee
Kaja Rannamees Administraator kaja.rannamees@raad.tartu.ee
Helle Känd Kooliarst helle@maarjatugikeskus.ee
Ingrid Kondimäe Kooliõde ingridkondimae@gmail.com
Egne Randviir Sotsiaalpedagoog/Kompetentsikeskuse koordinaator egne.randviir@gmail.com
     
Klassiõpetajad    
Sigrid Pallasma   I klass sigridpallasma@hot.ee 
Ivi Õunmaa
 II klass iviounmaa@gmail.com
Tiina Eksi  III klass tiinaeksi@gmail.com
Kadri Laanisto  IV klass kadri.laanisto@hotmail.com 
Vahur Põldsam  V klass dorpatvahur@gmail.com 
Nele Aun  VI klass endernele@gmail.com
Marju Vainikko  VII klass marjuvainikko@gmail.com
Monika Kiho  VIII klass monikakiho@hot.ee 
Merje Malkki
  IX klass merje.malkki@waldorf.ee 
Ann Särev Pikendatud õpe ja lisaõpe ann_sarev@hotmail.com
Leelo Varik Pikendatud õpe ja lisaõpe leelo.varik@mail.ee
     
Abiõpetajad    
Karin Arula IX klass lindajohanna@hot.ee
Maire Mina II klass maire.mina2015@gmail.com
Katrin Tammi III klass  tamsu@hot.ee
Reelika Kollom V klass  
Karmen Dräbtšinski VI klass
Liina Juhkam IV klass l.juhkam@gmail.com
Martha-Liis Muttika I klass marthaliis.muttika@gmail.com
Liina Laak VII klass liinalaak@hotmail.com 
Elina Soieva
VIII klass soievaelina@gmail.com  
Liisa Laanisto-Hochecker Pikapäevarühm  
Raili PõimPikapäevarühm  
Tiive Säre Pikapäevarühm  
Pille Soome Pikapäevarühm  
     
Terapeudid ja õpetajad
 
Heli KirsPikendatud õpe ja lisaõpehely.kirs@gmail.com
Pille SüldrePikendatud õpe ja lisaõpe pillsu@hot.ee
Maie HaringKäsitööõpetaja 
Kaupo JõeveerKehaline kasvatus kaupoveer@hot.ee
Külli KasesaluSavitööõpetaja, ringijuht kylli.kasesalu@gmail.ee
Küllike KollomKodundusõpetaja kyllike_kollom@hotmail.com
Lii LaanojaKehaline kasvatuslii.laanoja@gmail.com
Cornelis LakemanMuusikaõpetaja cor.lakeman@mail.ee
Berth SarglaPuutööõpetaja sarglaberth@gmail.com
Ülle VäljatagaLogopeedyllevala@gmail.com
Eike Tähnas Logopeed  
Julia Pavlova Psühholoog
 
Sirje PenjamFüsioterapeut/õpetaja, ringijuhtpenjamsirje@gmail.com
Karmen Linnamägi
Psühholoog
karmenly@gmail.com
Kristjan Tasa   Puutööringi õpetaja, ringijuht   kristjan.tasa@gmail.com 
   
Lasteaia personal

Gerli NekrasovEripedagoog gerli@maarjatugikeskus.ee
Marju PaasLasteaia õpetaja marju.paas@gmail.com
Anneli PiibarLasteaia õpetaja anneli.piibar@gmail.com
Maarja ZimmerLasteaia õpetaja maarjazimmer@hot.ee
Anne Marii KalindLasteaia õpetaja 


    
   
Abipersonal
 
Alja TiškinaKokk
Luule MälloAbitööline 
Mati SõrmusBussijuht 
Heiki TorniusMajahoidja
Õie KalindKoristaja 
Silver LepikRemonditööline