Jaanus Rooba Direktor jaanus.rooba@raad.tartu.ee
Taimi Lorvi Sekretär taimilo@hot.ee
Kaja Rannamees Administraator kaja.rannamees@raad.tartu.ee
Helle Känd Kooliarst helle.kand@mail.ee
Ingrid Kondimäe Kooliõde ingridkondimae@gmail.com
Egne Randviir Sotsiaaltöötaja egne.randviir@gmail.com
     
Klassiõpetajad    
Tiina Eksi I klass tiinaeksi@gmail.com
Kadri Laanisto II klass kadri.laanisto@hotmail.com
Vahur Põldsam III klass dorpatvahur@gmail.com
Monika Kiho IV-VI klass monikakiho@hot.ee
Marju Vainikko V klass marjuvainikko@gmail.com
Elina Soieva VII klass soievaelina@gmail.com
Sigrid Pallasma VIII klass sigridpallasma@hot.ee
Karin Arula IX klass lindajohanna@hot.ee
Ann Särev Pikendatud õpe ja
lisaõpe
ann_sarev@hotmail.com
Leelo Varik Pikendatud õpe ja
lisaõpe
leelo.varik@mail.ee
     
Abiõpetajad    
Liina Laak I klass liinalaak@hotmail.com
Raili Põim II klass railipoim@mail.ee
Liina Juhkam III klass  l.juhkam@gmail.com
Piret Lood IV-VI klass  
Martha-Liis Muttika V klass marthaliis.muttika@gmail.com
Maire Mina VII klass maire.mina2015@gmail.com
Katrin Tammi VIII klass tamsu@hot.ee
Karin Tormis IX klass karin.tormis@gmail.com
Iiris Karmel Arula Pikapäevarühm  
Tiive Säre Pikapäevarühm  
Albert Stepanyan Pikapäevarühm  
     
Terapeudid ja õpetajad
 
Heli KirsKäsitöökoolhely.kirs@gmail.com
Pille SüldreKäsitöökool pillsu@hot.ee
Maie HaringKäsitööõpetaja 
Kaupo JõeveerKehaline kasvatus kaupoveer@hot.ee
Külli KasesaluSavitööõpetaja kylli.kasesalu@gmail.ee
Küllike KollomKodundusõpetaja kyllike_kollom@hotmail.com
Lii LaanojaKehaline kasvatuslii.laanoja@gmail.com
Cornelis LakemanMuusikaõpetaja cor.lakeman@mail.ee
Berth SarglaPuutööõpetaja sarglaberth@gmail.com
Ülle VäljatagaLogopeedyllevala@gmail.com
Merje MalkkiRingijuht/rütmikamerje.malkki@waldorf.ee
Sirje PenjamFüsioterapeut/õpetajapenjamsirje@gmail.com
Kristjan TasaPuutööringi õpetajakristjan.tasa@gmail.com
   
Lasteaia personal

Jaana KontLasteaia õpetajajaanakont@hot.ee
Gerli NekrasovEripedagoog gerli@maarjatugikeskus.ee
Marju PaasLasteaia õpetaja marju.paas@gmail.com
Anneli PiibarLasteaia õpetaja anneli.piibar@gmail.com
Maarja ZimmerLasteaia õpetaja maarjazimmer@hot.ee
Anne Marii KalindLasteaia õpetaja 
   
Abipersonal
 
Alja TiškinaKokk
Luule MälloAbitööline 
Mati SõrmusBussijuht 
Heiki TorniusMajahoidja
Õie KalindKoristaja 
Aivar VaasaRemonditööline