Jaanus Rooba Direktor jaanus.rooba@raad.tartu.ee
Taimi Lorvi Sekretär taimilo@hot.ee
Kaja Rannamees Administraator kaja.rannamees@raad.tartu.ee
Helle Känd Kooliarst helle.kand@mail.ee
Ingrid Kondimäe Kooliõde ingridkondimae@gmail.com
Egne Randviir Sotsiaalpedagoog/Kompetentsikeskuse koordinaator egne.randviir@gmail.com
     
Klassiõpetajad    
Ivi Õunmaa
Karin Arula
I klass
Tiina Eksi II klass tiinaeksi@gmail.com
Kadri Laanisto III klass kadri.laanisto@hotmail.com 
Vahur Põldsam IV klass dorpatvahur@gmail.com 
Monika Kiho
Nele Ender
V-VII klass monikakiho@hot.ee
Marju Vainikko VI klass marjuvainikko@gmail.com
Merje Malkki VIII klass merje.malkki@waldorf.ee 
Sigrid Pallasma IX klass sigridpallasma@hot.ee 
Ann Särev Pikendatud õpe ja lisaõpe ann_sarev@hotmail.com
Leelo Varik Pikendatud õpe ja lisaõpe leelo.varik@mail.ee
     
Abiõpetajad    
Karin Arula, Elina Soieva I klass lindajohanna@hot.ee
soievaelina@gmail.com
Maire Mina II klass maire.mina2015@gmail.com
Katrin Tammi III klass  tamsu@hot.ee
Karin Tormis IV klass karin.tormis@gmail.com 
Piret Lood V-VII klass
Liina Juhkam VI klass l.juhkam@gmail.com
Martha-Liis Muttika VIII klass marthaliis.muttika@gmail.com
Liina Laak IX klass liinalaak@hotmail.com 
Iiris Karmel Arula Pikapäevarühm  
Lii Laanoja Pikapäevarühm  
Elina Soieva Pikapäevarühm  
Liisa Laanisto Pikapäevarühm  
Ene Põllupüü Pikapäevarühm  
Tiive Säre Pikapäevarühm  
Gajane Stepanyan Pikapäevarühm  
     
Terapeudid ja õpetajad
 
Heli KirsPikendatud õpe ja lisaõpehely.kirs@gmail.com
Pille SüldrePikendatud õpe ja lisaõpe pillsu@hot.ee
Maie HaringKäsitööõpetaja 
Kaupo JõeveerKehaline kasvatus kaupoveer@hot.ee
Külli KasesaluSavitööõpetaja kylli.kasesalu@gmail.ee
Küllike KollomKodundusõpetaja kyllike_kollom@hotmail.com
Lii LaanojaKehaline kasvatuslii.laanoja@gmail.com
Cornelis LakemanMuusikaõpetaja cor.lakeman@mail.ee
Berth SarglaPuutööõpetaja sarglaberth@gmail.com
Ülle VäljatagaLogopeedyllevala@gmail.com
Eike Tähnas Logopeed  
Monika Kiho Ringijuht  
Sirje PenjamFüsioterapeut/õpetajapenjamsirje@gmail.com
Karmen Linnamägi
Psühholoog
karmenly@gmail.com
Julia Pavlova Psühholoog  
Kristjan Tasa   Puutööringi õpetaja, ringijuht   kristjan.tasa@gmail.com 
   
Lasteaia personal

Gerli NekrasovEripedagoog gerli@maarjatugikeskus.ee
Marju PaasLasteaia õpetaja marju.paas@gmail.com
Anneli PiibarLasteaia õpetaja anneli.piibar@gmail.com
Maarja ZimmerLasteaia õpetaja maarjazimmer@hot.ee
Anne Marii KalindLasteaia õpetaja 
Nele Ender
Logopeedendernele@gmail.com   
   
Abipersonal
 
Alja TiškinaKokk
Luule MälloAbitööline 
Mati SõrmusBussijuht 
Heiki TorniusMajahoidja
Õie KalindKoristaja 
Silver LepikRemonditööline